wdwdלפרטים: 074-7579018

כמה שאלות נפוצות שכדאי לכם להכיר לפני שיוצאים לדרך

מהי פסגת הנדל"ן Online?

פסגת הנדל"ן 2020 ONLINE היא האירוע הגדול של השנה בענף הנדל"ן בארץ, שאליו מגיעים אנשים מתחומים שונים - יזמים, קבלנים, מקבלי החלטות, ראשי גופים רגולטוריים בענף ועוד. השנה, מתוקף הנסיבות, לא ניתן לקיים את האירוע ככנס רב משתתפים כפי שקיימנו עד כה, אך אנו ממשיכים להעניק לכם את התכנים - השנה באופן דיגיטלי ומקוון.

אילו תכנים יועברו בכנס?

הכנס יציע לכם שלל הרצאות מקצועיות, פרקטיות ומלמדות בנושאים שונים בתחום הנדל"ן: מיסוי, מימון, עדכוני חקיקה, תמ"א 38, פינוי-בינוי ועוד נושאים רבים אחרים - הנושאים הבוערים ביותר כיום בעולם הנדל"ן הישראלי ובעיקר בימים אלו.

מי יהיו המרצים והמשתתפים?

כמו בכל אירוע גדול שמפיק מרכז הנדל"ן, גם אל פסגת הנדל"ן 2020 ONLINE יגיעו שלל אנשי מקצוע מהענף. הפסגה תציע הרצאות ופאנלים מקצועיים שבהם ייקחו חלק אנשי שטח וראשי חברות, בעלי תפקידים בכירים בגופים רלוונטיים, אנשי מוסדות התכנון ועוד. כולם מגיעים לאירוע השנתי של מרכז הנדל"ן- גם עכשיו, באונליין!

כיצד מתקיים הכנס בפורמט הדיגיטלי?

כידוע, מגפת הקורונה מובילה אותנו לדרך חשיבה אחרת ולגיבוש אירוע שונה ממה שהכרנו עד היום. אין זה אומר שאנו מוותרים על כנס כה חשוב לתחום, פרקטי, עמוס בהרצאות ובמידע - להפך: כמו באירועים הקודמים של מרכז הנדל"ן, גם פסגת הנדל"ן 2020 ONLINE תציע עשרות הרצאות ופאנלים מקצועיים, אלא שהפעם הכול יועבר אליכם באמצעים דיגיטליים, מבלי להיות נוכחים פיזית במקום. התכנים ישודרו בשידור חי, בין אם מדובר בהרצאה ובין אם בפאנל רב-משתתפים. הפאנלים עצמם ייערכו כמפגש פיזי בין המשתתפים, והכול תוך שמירה והקפדה חסרת פשרות על הנחיות משרד הבריאות.

מה כלול ברכישת הכרטיס?

ברכישת כרטיס לאירוע פסגת הנדל"ן אתם מקבלים גישה ישירה לכל ההרצאות שיועברו באירוע, בשידור ישיר, ולאחר האירוע - גם להקלטות של ההרצאות המלאות, בגישה דרך מערכת סגורה ונוחה לתפעול, בתוספת כלל המצגות והקבצים הנלווים אשר הוצגו במהלך ההרצאות עצמן.

נרשמתי לאירוע! איך מתחברים?

לאחר רכישת כרטיס לאירוע תקבלו שם משתמש וסיסמה אישיים אשר יאפשרו לכם להתחבר בקלות לכל הרצאה ופאנל. יש לציין כי לא ניתן להתחבר בו-זמנית עם אותו שם משתמש משני מכשירים שונים.

כמה זמן התכנים יישארו זמינים?

התכנים אשר יועלו לאתר הייעודי לאחר האירוע יישארו זמינים עבורכם לשימוש בכל עת שתחפצו בכך. תוכלו להזין באתר הייעודי את שם המשתמש והסיסמה, ולקבל גישה לתכנים המלאים בכל רגע נתון.

האם ניתן יהיה ליצור קשר עם המרצים תוך כדי ההרצאה?

במהלך הפסגה, ולאחר ההתחברות למערכת הדיגיטלית, ניתן יהיה לשלוח למרצה שאלות בזמן ההרצאה. המרצה יוכל להתייחס לשאלות לאחר שתסתיים. כך או כך כלל המרצים יעשו מאמץ לענות בצורה מפורטת על כל שאלה שתישאל בקשר להרצאה, במגבלות הזמן כמובן.

האם ההרצאות יפורסמו לאחר מכן ב-youtube או ב-facebook?

לא. ההרצאות והפאנלים מפסגת הנדל"ן 2020 ONLINE ימתינו לכם באתר הייעודי, מתוך אתר פסגת הנדל"ן.

כיצד אוכל לרכוש כרטיסים?

תוכלו לרכוש כרטיסים לפסגת הנדל"ן 2020 ONLINE ממש כאן באתר! לחצו על הכפתור המתאים - ובתוך זמן קצר תוכלו להשלים את הרכישה. אם אפשרות רכישה זו נוחה לכם פחות, תוכלו לחייג למספר הטלפון שמופיע למעלה ולבצע את הריכשה בקלות ובמהירות.

האם יש אפשרות להעביר את השם משתמש ברכישת הכרטיס למישהו אחר?

לא. הכרטיסים אישיים ואינם ניתנים להעברה. ניתן להתחבר עם שם המשתמש והסיסמה רק ממקור אחד.

כמה זמן תארך כל הרצאה?

הרצאות פסגת הנדל"ן 2020 ONLINE יימשכו כעשר דקות בממוצע. כל הרצאה תכלול אחריה מתן מענה לשאלות הצופים בבית. הפאנלים מתוכננים להימשך כחצי שעה, שכן הם כוללים מספר משתתפים.

כיצד הכנס יתנהל תחת מגבלות הקורונה?

לנו במרכז הנדל"ן חשוב מאוד לשמור על כל הנחיות משרד הבריאות, ללא יוצאת מן הכלל. לכן הכנס לא יכלול התכנסות פיזית והמונית, והתכנים יועברו כולם באמצעים דיגיטליים, מרחוק. הפאנלים, שבהם ייקחו חלק המשתתפים באופן פיזי, יתקיימו תחת שמירה על ריחוק חברתי ופיזי, ובהתאם לכל הנחיה רלוונטית אחרת מצד משרד הבריאות.

נרשמתי אבל לא קיבלתי קוד כניסה.

יש לבדוק את תיבת המייל עמה נרשמתם. אם הקוד לא נמצא ב"דואר נכנס" יש לבדוק גם ב"רשתות חברתיות" ו"קידומי מכירות".

אני לא מצליח/ה לשחזר את הסיסמה שלי.

יש לבדוק את תיבת המייל גם בכרטיסיות "רשתות חברתיות" ו"קידומי מכירות". אם הבעיה אינה נפתרת ניתן לפנות אלינו בטלפון.

האם ניתן לצפות באמצעות זום?

לכל הרצאה יהיה קישור לזום בדף ההרצאה.

הדפדפן שלי לא מצליח לפתוח את הוידאו

מומלץ לצפות בסרטונים בדפדפן Chrome.

איך אני צופה בהרצאות אם פספסתי?

ניתן לצפות בשידור ישיר בהרצאה אחת בכל רגע נתון. לאחר מכן כל ההרצאות יהיו זמינות לצפייה בכל זמן באתר הפסגה.

האם אפשר להוריד את המצגות למחשב?

בעמוד של כל הרצאה תהיה זמינה מצגת ההרצאה להורדה.

האם אפשר לצפות בכל המסלולים?

לאחר שידור ההרצאות בלייב כל ההרצאות מכל המסלולים יהיו זמינות לצפייה באתר הפסגה.

אפשר לחזור אחורה במהלך ההרצאה?

בדף ההרצאה יהיה סרגל המאפשר להזיז את ההרצאה קדימה ואחורה.

כיצד ניתן לשלוח שאלות למרצים?

בעמוד של כל הרצאה המשודרת בלייב יש מקום לשליחת שאלות.